Býváte z lidí zklamaní? Problém může být na vaší straně.

Pravá důvěra je důvěra v život a existenci – nezní to v první moment naivně? Krishnananda a Amana Trobeovi ale člověku ukážou, že právě to je dospělý a vyzrálý přístup.

 

 

Jak vzniká důvěra na mateřské dovolené

Útlá knížka Jak vzniká důvěra od autorů Krishnanandy a Amany Trobe patří k mým nejmilejším z produkce nakladatelství Maitrea. Její sílu v mém případě prokázal sám život. I přestože jsem na své dlouhé mateřské dovolené neměla na čtení skoro vůbec čas, ráda jsem se k ní vracela a znovu si ji četla (spolu s ostatními knížkami od těchto autorů). Zjistila jsem totiž, že se mi díky ní skutečně lépe daří zvládnout toto období plné vztahových výzev a pochybností o sobě samé. V mnoha situacích mi pomáhala vytvořit si léčivý odstup a soucit k sobě a mým blízkým.

Zuzana Hrotková

 

 

Od doby, kam má paměť sahá, jsou mojí vášní knížky. Na dobrodružnou loď jménem Maitrea jsem nastoupila už před 14 lety. Skoro polovinu toho času jsem strávila na mateřské dovolené. Do Maitrey jsem se vrátila loni na jaře. Jsem maminkou dvou úžasných dětí, což považuji za svůj největší a úplně dostačující úspěch.

 

Prožitkové semináře a kurzy

Akce, které vám pomohou přijmout sama sebe, mít naplněné vztahy a žít své poslání.

SKRZ TEMNOTU KE SVĚTLU

Transformace smutku a bolesti.

Mary Diggin
26.5.2021

ABY POROD NEBOLEL

Videokurz, který vám pomůže porodit v klidu, v lásce a ve spolupráci. 

Lucie Groverová

SEBEVĚDOMÍ

Videokurz o tom, že sebevědomí je produktem sebelásky, a o tom, jak je rozvíjet.

Vendula Kociánová