Váš Rituál Řeky života byl dokončen.

Lotos se zápisem Vašeho záměru zakořenil v inspiračním Srdci. Váš záměr je ukotven v tom Vašem. My vám přejeme dostatek moudrosti, síly a odvahy, abyste jej mohli následovat.

Muž ideální pro mě

Chci žít v láskyplném, šťastném, pokojném, radostném vztahu s novým mužem, který bude splněním mých tužeb a přání..a já to stejné pro něj.. Hodně smíchu, krásných chvil ve dvou i společně s mými (případně i jeho) dětmi, miluje mé děti a oni jeho. Rozumí si s mou rodinou a já s tou jeho. Věříme si, baví nás si spolu povídat, trávit spolu čas a hodně se nasmějem. Tvoříme spolu krásný domov. Navzájem se podporujeme ve věcech které máme rádi. Cestujeme spolu, sportujeme. Rád vaří. Je schopný, zručný a moudrý. Přijímá a miluje mé děti takové jako jsou. Je krásný, má krásné svalnaté tělo a moc mě přitahuje. A já jeho též. Jsem schopna otevřít se lásce a sexu. Zažívám s ním to, po čem jsem vždy toužila. Např.- krásná romantická vášnivá noc v apt. ve Velkých Pavlovicích. Důvěřuji mu a on mě. Je pro mě darem z nebes, a já pro něj též. Děkuji.????

Dokončený rituál
351

Rituály v Řece života

Již dokončené rituály

mým přáním je najít pro sebe dobré místo k bydlení

být s souladu s přírodou, vesmírem

2. den rituálu
4

Žít tady a teď

Chci žít s láskou a vděčností. Co se stalo se nedá vrátit, tak proč se v tom stále nimrat. Život musí jít dál. A já jsem připravena přijímat jen to, co mi bude dobře sloužit. A to špatné pustit.

26. den rituálu
68