Váš Rituál Řeky života byl dokončen.

Lotos se zápisem Vašeho záměru zakořenil v inspiračním Srdci. Váš záměr je ukotven v tom Vašem. My vám přejeme dostatek moudrosti, síly a odvahy, abyste jej mohli následovat.

Rodinný dům

Žiju šťastně a zdravě se svou rodinou v krásném, prostorném, samostatně stojícím rodinném domě. Je tam krasná a čistá energie. Dům je daleko od sousedů, kde je krásný klid a ticho. Jsou slyšet jen ptáčci, šumění listí..... Dům má krásnou velikou zahradu, plnou zeleně a ovocných stromů, s protékajícím potůčkem, s výhledem do zeleně a volné přírody do několika stran.
Dům je krásný, udělaný, s prostorem pro každého člena rodiny a levný, finančně pro nas dostupný. Syn to má kousek do své školy, kde je šťastný a má hodně přátel. Manžel to má kousek do práce, kde je šťastný. Já s miminkem si užívám zahradu u našeho domu, klid a pohodu a procházky po krásné, okolní přírodě.
Zastávka a dostupnost do města je kousek od domu, přesto je tam klid a ticho. Sousedi jsou hodní, přátelští a tišší. Žijeme krásný, spokojený život plný lásky, zdraví a štěstí.
Děkuji, děkuji, děkuji.

Dokončený rituál
49

Rituály v Řece života

Již dokončené rituály

Bohatá žena

Naplněné, bohaté dny v radosti, smíchu, svobodě, lásce, emocích, naději, energii, kontaktech. Den ode dne jsem bohatší a bohatší na všech úrovních - myšlenkové, emoční, fyzické, duševní, sociální, finanční a materiální,

7. den rituálu
18

Sebedůvěra osobní i pracovní, vše dokážu:) jen se

Najít tu lásku v sobě, k sobě i k ostatním. Doléčit svou duši, zpracovat úzkost a strach. Otevřít se všemu novému, a teď už jen s láskou a vírou, že na to mám.

8. den rituálu
23
18. den rituálu
47

Svině uvařené a v jámě své.

Žít beze zla. Konec prokletí. Kletba zlomena.

19. den rituálu
49

Krásná,laskavá,milující bytost,plná energ.+radosti

spokojený život plný lásky, radosti a vnitřího naplnění

26. den rituálu
162